Drage učenke, dragi učenci! Spoštovani starši!

Poletje se počasi zaključuje in pred vrati je 1. september. Upamo, da ste si med počitnicami nabrali novih moči. Pričetek novega šolskega leta si želimo začeti zdravo, pozitivno in sodelovalno. Zaposleni v šoli smo pripravili vse potrebno, da se novo šolsko leto lahko začne, zato vas vabimo v šolo z odprtimi rokami.

Pouk se prične 1. 9. 2023 ob 8.00 za PPVI in za NIS ob 8:20. Učenci se zberejo po naslednjem razporedu:

• učenci 2. in 3.e pred vhodom v prostore bivše porodnišnice, Vilharjeva 14
  • učenci 4.-9.e na zelenici pri desnem glavnem vhodu v šolo
  • učenci PPVI, ki obiskujejo šolo na OŠ A. Globočnika v garderobi
  • učenci PPVI, ki obiskujejo pouk v knjižnici pred vhodom v knjižnico

Pouk bo prvi šolski dan potekal od 8.20 do 13.30. Jutranjega varstva ta dan NI. Prvi dve šolski uri sta namenjeni oddelčni skupnosti. Od 3. do 6. šolske ure poteka pouk po urniku.

Učenci s seboj prinesejo peresnico, beležko, mapo in copate.

Malica in kosilo bo organizirano kot običajno za prijavljene učence.

Podaljšano bivanje bo za tiste učence, ki so se nanj prijavili in imajo organizirane redne šolske prevoze.

Odvoz učencev s šolskim prevozom je organiziran po ustaljenem urniku.

Ravnatelj: Gvido Cigale