Drage učenke, dragi učenci! Spoštovani starši!

Poletje se počasi zaključuje in pred vrati je 1. september. Upamo, da ste si med počitnicami nabrali novih moči. Pričetek novega šolskega leta si želimo začeti zdravo, pozitivno in sodelovalno. Zaposleni v šoli smo pripravili vse potrebno, da se novo šolsko leto lahko začne, zato vas vabimo v šolo z odprtimi rokami.

Učenci se zberejo od 8.00 – 8.10 po naslednjem razporedu:

• učenci 2. razreda na igrišču za šolo,
  • učenci 3. razreda na zelenici pri vhodu v prvo triletje,
  • učenci 4. razreda pred desnim glavnim vhodom,
  • učenci 5. razreda pred levim glavnim vhodom,
  • učenci 6. razredov počakajo na ploščadi pri spomeniku padlim borcem,
  • učenci 7. razredov počakajo na ploščadi pri spomeniku M. Vilharja,
  • učenci 8. razredov počakajo na desni strani ploščadi med spomenikom M. Vilharja in stopnicami,
  • učenci 9. razredov počakajo na ploščadi ob pročelju knjižnice,
  • učenci POŠ Hruševje v matičnih učilnicah.

Pouk bo prvi šolski dan potekal od 8.20 do 12.40. Jutranjega varstva ta dan NI. Prvi dve šolski uri sta namenjeni oddelčni skupnosti. Od 3. do 5. šolske ure poteka pouk po urniku.

Učenci s seboj prinesejo peresnico, beležko, mapo in šolske pripomočke po urniku. Prvi šolski dan ne bo preobuvanja učencev.

Malica in kosilo bo organizirano kot običajno.

Podaljšano bivanje bo za tiste učence, ki so se nanj prijavili.

Učenci, ki bodo prvi šolski dan sami odhajali iz podaljšanega bivanja, morajo imeti uro odhoda in dovoljenje za odhod napisano na listu, ki ga oddajo učiteljici podaljšanega bivanja.

Odvoz šolskih avtobusov bo ob 13. uri v vse smeri.

Ravnatelj: Gvido Cigale