Dnevni arhiv: 20. 4. 2021

Državno prvenstvo v sodobnem plesu

V prejšnjem tednu se je odvijalo Državno prvenstvo v sodobnem plesu – Opus.

Lovro Zajc je v svoji kategoriji XS (letniki 2008 in 2009) prejel Zlato priznanje.

Čestitamo.

Odprta ulica

Šolarjem bomo prepustili Tržaško cesto v Postojni. Maja in junija bodo otroci prevzeli svojo šolsko pot.

Ob petkih dopoldne in sobotah čez dan, med 21. majem in 11. junijem, bo Tržaška cesta zaživela kot Odprta ulica.  To pomeni, da bo pet zaporednih petkov in sobot v maju in juniju na Tržaški omejena vožnja z avtomobilom (za dostavo in prebivalce bo dostop dovoljen z dovolilnico) in odprta za ljudi. Petki dopoldne bodo rezervirani za aktivno pot v šolo – peš ali s kolesom. Promet bo namreč omejen od 7.20 ure dalje in v času obeh konic, ko otroci v šolo pridejo in iz nje odidejo. S tem jim bomo omogočili varno pot v šolo.

Vabljeni v torek, 20. aprila od 14. ure dalje na stojnico na trgu pred šolo, kjer bomo odgovarjali na vaša vprašanja v zvezi z Odprto ulico. Beri naprej