Dnevni arhiv: 2. 7. 2015

Donacija Oldtimer cluba Postojna

V soboto, 27. junija, je Oldtimer club Postojna priredil 10. mednarodno srečanje ljubiteljev starodobnih vozil, v okviru katerega je

organiziral tudi dobrodelno zbiranje sredstev za učence naše šole. S prodajo srečk je društvo zbralo kar 400 evrov.

Simbolični ček je v Pivki ob koncu prireditve prevzela ravnateljica Pia de Paulis Debevec, ki se je za darovana sredstva zahvalila predsedniku društva, g. Iztoku Bekšu, in vsem članom, ki so sodelovali v akciji.

Šola bo denar namenila štirim učencem za plačilo šolske prehrane ter udeležbe v šolah v naravi in na dnevih dejavnosti.

Pia de Paulis Debevec, ravnateljica

Obvestilo o prevzemu spričeval

Učence, ki ste bili odsotni na podelitvi spričeval, in starše obveščamo, da boste v skladu s 14. členom Pravilnika o šolskem koledarju za osnovne šole spričevala in druga dokazila lahko prevzeli

– 24., 29. in 30. junija ter

– 17., 18., 19. in 20. avgusta 2015.

Spričevala boste lahko prevzeli v tajništvu šole ob navedenih dneh med 7. in 15. uro.

Ravnateljica: Pia de Paulis Debevec